• Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FilmFreeway Destek
Daha önceden bu ve buna benzer başvuru sitelerini (Withoutabox vs.) kullanıp da düzgün sonuç alan oldu mu? Paralı başvurularda nelere dikkat ediyorsunuz. Malum dolar ve euro kur farkı yüksekliğinden paralı olanlara eli gitmiyor insanın Big Grin

Alinti
A+ değilse paralılara yollamak lüzumsuz bir hareket olur. Paralı festivallerde erken başvuru yapıp ucuza getirmeye ya da uygun festivallerde indirim kuponu bulmayı ya da free festivallere yollamak dışında bir tavsiye verebilecek birini tanımıyorum. Büyük bir ticari ağ var, dediğin gibi bu döviz kuruyla o işlere girmek, bilemiyorum.

Alinti
filmfreeway'de paralı festivallerde şansınız bir nebze daha yüksek oluyor. ben ilk filmimde o dönem döviz kuru el verdiği için ufak tefek paralarla başvuru yaptığım festivallerden oransal olarak daha iyi sonuç aldım.
ancak şu an yukarıda da denildiği gibi maalesef döviz kuru artık bu seçeneğe müsaade etmiyor. festival organizatörlerinin "hadi sadakaları olsun üç beş atsın herkes" deyip belirledikleri miktarlar buradaki bir ailenin haftalık masrafı oluyor.

Alinti

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi